We Life RPG!

Forum We Life RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-09-08 19:02:08

KenZii
Administrator
Dołączył: 2016-09-08
Liczba postów: 5,001
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Rekrutacja do PSP

Imię: <twoje imię>
Nick z serwera: <twój nick z serwera>
Wiek: <twój wiek>
Serial: <twój serial, jak go sprawdzić? wpisz w grze /serial i skopiuj go z konsoli>
Czas przegrany na serwerze:
Posiadasz sprawny mikrofon: <tak/nie>
Coś o sobie: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać>
Bany nałożone na twoje konto: <wymień swoje kary w postaci banów>
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym ze strażą?: <jeżeli tak, opisz je>
Czy jesteś w stanie słuchać poleceń wyższej rangi?: <tak/nie>
Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP?: <tak/nie>
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę?: <wpisz tutaj ile dziennie będziesz na służbie>
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę?: <wpisz tutaj ile czasu poswięcasz na grę>
Dlaczego akurat chcesz dołączyć do frakcji PSP?: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać>
Dlaczego akurat Ty zasługujesz na to stanowisko?: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać>


Aktualnie:Lider PSP RCON serwera Welife

Offline

#2 2016-09-12 15:02:59

Kubson69
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-12
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do PSP

Imię: <Jakub>
Nick z serwera: <Kubson69>
Wiek: <11>
Serial: <twój serial, jak go sprawdzić? wpisz w grze /serial i skopiuj go z konsoli>C2A26670C51B4C459613291B293F18B2
Czas przegrany na serwerze: 1h wiem że to mało ale sory bardzo chce się dostać do PSP i myślę że mam szanse ale jak nie trudno
Posiadasz sprawny mikrofon: <tak/nie>tak
Coś o sobie: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać> Mam na imię Jakub znam się na straży
bo widziałem wypadki i wiele więcej na innym serwerze nie powiem nazwy
znam się na pożarach i napewno pomogę wam w tym wszystkim jak mi się uda dojść
Bany nałożone na twoje konto: <wymień swoje kary w postaci banów>nie miałem żadnej kary na serwerze
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym ze strażą?: <jeżeli tak, opisz je>czasami widzę jak straż
jedzie na pożary i gasi ję więc większość wiem ale nie za bardzo zapamiętuje
więc trzeba mnie wyszkolić ale bardzo łatwo się mnie szkoli
Czy jesteś w stanie słuchać poleceń wyższej rangi?: <tak/nie> tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP?: <tak/nie>oczywiście a czemu nie?
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę?: <wpisz tutaj ile dziennie będziesz na służbie>5-6h
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę?: <wpisz tutaj ile czasu poswięcasz na grę> 8h
Dlaczego akurat chcesz dołączyć do frakcji PSP?: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać> Lubię PSP zawsze chciałem tam się
dostać zawsze chciałem gasić pożary na serwerach RPG odgrywać wypadki jeździć na różne akcje na szkolenia
i mam nadzieję że dołączę w wasze progi żeby razem mogliśmy pracować jako ekipa [sred])
Dlaczego akurat Ty zasługujesz na to stanowisko?: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać> Znam się na PSP
widziałem dużo związanego z PSP i wiem prawie wszystko ale czasami nie zapamiętuje i czasami się mylę
więc jak się pomylę na treningu (oczywiście jak się dostane [sred]) to moja pamięć [dblpt]D _)
mam nadzieję że się dostane i będziemy jeździć na różne akcje [dblpt]) sory za te buźki ale jestem zachwycony że
rekru ON do PSP ...

Offline

#3 2016-09-12 19:33:46

KenZii
Administrator
Dołączył: 2016-09-08
Liczba postów: 5,001
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Rekrutacja do PSP

Imię: <Jakub>
Nick z serwera: <Kubson69>
Wiek: <11>
Serial: <twój serial, jak go sprawdzić? wpisz w grze /serial i skopiuj go z konsoli>C2A26670C51B4C459613291B293F18B2
Czas przegrany na serwerze: 1h wiem że to mało ale sory bardzo chce się dostać do PSP i myślę że mam szanse ale jak nie trudno
Posiadasz sprawny mikrofon: <tak/nie>tak
Coś o sobie: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać> Mam na imię Jakub znam się na straży
bo widziałem wypadki i wiele więcej na innym serwerze nie powiem nazwy
znam się na pożarach i napewno pomogę wam w tym wszystkim jak mi się uda dojść
Bany nałożone na twoje konto: <wymień swoje kary w postaci banów>nie miałem żadnej kary na serwerze
Czy masz doświadczenie w życiu prywatnym ze strażą?: <jeżeli tak, opisz je>czasami widzę jak straż
jedzie na pożary i gasi ję więc większość wiem ale nie za bardzo zapamiętuje
więc trzeba mnie wyszkolić ale bardzo łatwo się mnie szkoli
Czy jesteś w stanie słuchać poleceń wyższej rangi?: <tak/nie> tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP?: <tak/nie>oczywiście a czemu nie?
Ile średnio dziennie czasu będziesz mógł poświęcić na służbę?: <wpisz tutaj ile dziennie będziesz na służbie>5-6h
Ile średnio dziennie czasu poświęcasz na grę?: <wpisz tutaj ile czasu poswięcasz na grę> 8h
Dlaczego akurat chcesz dołączyć do frakcji PSP?: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać> Lubię PSP zawsze chciałem tam się
dostać zawsze chciałem gasić pożary na serwerach RPG odgrywać wypadki jeździć na różne akcje na szkolenia
i mam nadzieję że dołączę w wasze progi żeby razem mogliśmy pracować jako ekipa [sred])
Dlaczego akurat Ty zasługujesz na to stanowisko?: <jeżeli Ci zależy, wiesz co tu napisać> Znam się na PSP
widziałem dużo związanego z PSP i wiem prawie wszystko ale czasami nie zapamiętuje i czasami się mylę
więc jak się pomylę na treningu (oczywiście jak się dostane [sred]) to moja pamięć [dblpt]D _)
mam nadzieję że się dostane i będziemy jeździć na różne akcje [dblpt]) sory za te buźki ale jestem zachwycony że
rekru ON do PSP ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo Spodobało mi sie twoje Podanie mhm .... no Dobra Podanie Przyjmuje


Aktualnie:Lider PSP RCON serwera Welife

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
greatlife - przygody-szymona-i-ani - sumh - kochajmyhistorie - sentina